Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Web kamery >

kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS

kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS

Cena produktu kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS není známa.

 

Popis produktu kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS: Zařízení Logitech QuickCam Messenger Plus zajišťuje okamžité spojení s blízkými a přáteli. Skvělá kovově modrá webová kamera obsahuje integrovaný mikrofon, takže celá rodina může mluvit najednou p... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS - popis

nahoru

Zařízení Logitech QuickCam Messenger Plus zajišťuje okamžité spojení s blízkými a přáteli. Skvělá kovově modrá webová kamera obsahuje integrovaný mikrofon, takže celá rodina může mluvit najednou při živé komunikaci zprostředkované Internetem. Pohodlná náhlavní souprava je určena pro soukromé hovory. Díky synchronizaci zvuku a videa na celé obrazovce v programu MSN® Messenger 7.0 získáte skoro stejný zážitek, jako kdybyste byli přímo na místě. Webová kamera je dodávána s přizpůsobivou úchytkou pro připojení na monitor. Zároveň spolupracuje s programy AOL® Instant Messenger a Yahoo!® Messenger. Webová kamera QVGA a monofonní náhlavní souprava pro okamžité videozprávy Snímání videozáznamu: až 640 × 480 pixelů (rozšířené) Zachycení živého videa: až 640 × 480 pixelů (rozšířené) Obsahuje pohodlnou náhlavní soupravu pro soukromé hovory Integrovaný mikrofon zajišťující jasný zvuk Frekvence snímků: až 30 snímků za sekundu Spolupracuje se všemi programy pro zasílání okamžitých zpráv Komunikace se synchronizací zvuku a videa na celé obrazovce (prostřednictvím programu MSN Messenger 7.0) Upravitelná úchytka pro připojení na monitor Windows 98 SE, 2000, ME a XP; připojení USB (2.0 a 1.1)

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Čtečky elektronických knih, Grafické tablety.

Nejlevnější kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS akční ceny - Levné kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější kamera Logitech QuickCam Messenger PLUS najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Web kamery.