Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Web kamery >

Logitech QC Communicate STX Plus

Logitech QC Communicate STX Plus

Cena produktu Logitech QC Communicate STX Plus není známa.

 

Popis produktu Logitech QC Communicate STX Plus: Zařízení poskytuje stejný výkon jako QuickCam Communicate, avšak webová kamera je dodávána s dokonalými sluchátky a mikrofonem, takže umožňuje vašim blízkým a přátelům ještě čistší poslech. Webová... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Logitech QC Communicate STX Plus - popis

nahoru

Zařízení poskytuje stejný výkon jako QuickCam Communicate, avšak webová kamera je dodávána s dokonalými sluchátky a mikrofonem, takže umožňuje vašim blízkým a přátelům ještě čistší poslech. Webová kamera QuickCam® Communicate STX™ Plus usnadňuje živé videotelefonáty prostřednictvím sítě Internet. Pomocí aplikace MSN® Messenger můžete uskutečňovat videotelefonáty i na celé obrazovce. Špičkové optické vlastnosti formátu VGA poskytují ostrý obraz a elegantní náhlavní souprava s upevněním za hlavou přináší jasný a čistý zvuk a umožňuje přirozeně hovořit s přáteli a rodinou. Modrý indikátor činnosti upozorňuje na živé spojení a upravitelná spona pro přichycení k monitoru lze použít na libovolném monitoru. Webová kamera Logitech QuickCam Communicate STX Plus lze snadno nainstalovat, je dodávána s veškerým softwarovým vybavením pro špičkovou videokomunikaci a spolupracuje se všemi oblíbenými programy pro zasílání okamžitých zpráv. Webová kamera pro formát VGA a elegantní náhlavní souprava pro videokonverzaci prostřednictvím Internetu Rozlišení videa 640 × 480 zajišťující ostrý obraz (až 30 snímků za minutu) Záznam fotografií při 1,3 megapixelech (softwarová interpolace) Kvalitní integrovaný mikrofon zajišťující čistý zvuk Možnost zobrazení na celou obrazovku Jasně modrá kontrolka aktivity Stereofonní náhlavní souprava s upevněním za hlavou poskytuje jasný a čistý zvuk Spolupracuje se všemi programy pro zasílání okamžitých zpráv Upravitelná úchytka pro připojení na monitor Systémy Windows ME, 98, 2000 a XP, rozhraní USB (2.0 a 1.1)

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech QC Communicate STX Plus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Čtečky elektronických knih, Grafické tablety.

Nejlevnější Logitech QC Communicate STX Plus akční ceny - Levné Logitech QC Communicate STX Plus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech QC Communicate STX Plus stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech QC Communicate STX Plus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Web kamery.