BML dCam4

Cena:

599

Hlídat lepší cenu

Popis produktu BML dCam4: Autokamera/webkamera BML dCam4 Využijte autokameru nejen na záznamy z vašich cest, ale i na videohovory s vašimi přáteli nebo videokonference s kolegy. BML dCam4 nabízí Full HD rozlišení, takže o...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

BML dCam4 - popis

Autokamera/webkamera BML dCam4
Využijte autokameru nejen na záznamy z vašich cest, ale i na videohovory s vašimi přáteli nebo videokonference s kolegy. BML dCam4 nabízí Full HD rozlišení, takže obraz bude vždy dostatečně ostrý. Miniaturní rozměry zase oceníte při instalaci v domácnosti.

* kompaktní autokamera s Full HD rozlišením
* 1,5" displej
* detekce pohybu
* časová smyčka
* G-Senzor
* možnost ručního zamčení záběru
* funkce webkamery

Spuštění funkce webkamery:
* V nastavení kamery zvolte možnost „USB“ a následně „Camera PC“
* Zapojte přiložený Micro USB kabel přímo do kamery a následně propojte s počítačem
* BML dCam4 nyní funguje jako webová kamera s označením „USB Camera“

BML dCam4 má v módu webkamery pouze funkci video přenosu nikoli přenosu zvuku.

Doporučený operační systém: Windows 10

Full HD rozlišení

Kamera nahrává vysoce kvalitní videa se skvělým obrazem v kvalitě Full HD. Díky Full HD kvalitě snadno rozpoznáte na záběru veškeré detaily, jako jsou například SPZ ostatních vozidel, obličeje postav, dopravní značky a další.

1,5“ displej a video v širokém úhlu

Kromě Full HD rozlišení jistě oceníte i široký úhel záznamu. Široký úhel 120° vám zaručí, že už vám nikdy neunikne žádné dění před vozem, a to opravdu v široké oblasti. Všechny pořízené záběry pak můžete sledovat na 1,5“ displeji.

Detekce pohybu

Tato autokamera vás také osloví svou funkcí detekce pohybu, která dokáže zaznamenat jakýkoliv pohyb v záběru kamery a pořídit záznam i v době vaší nepřítomnosti. Tato funkce se stane vaším oblíbeným společníkem například při parkování u super a hypermarketů.

Časová smyčka

Díky časové smyčce se nemusíte obávat, že by vám došlo místo na paměťové kartě. V případě zaplnění karty kamera totiž přehraje vždy nejstarší záznam.

G-senzor

G-senzor je dnes již běžnou součástí autokamer. Tento senzor zaznamenává směr vaší jízdy a v případě nárazu dokáže okamžitě uzamknout záznam. Díky tomu máte vždy po ruce důkazní materiál, které budou automaticky uzamčeny a tím chráněny před přepsáním nebo vymazáním. Zároveň máte také k dispozici i čas, kdy k nehodě došlo.

Klíčové vlastnosti

Kamera BML dCam4 disponuje 1,5“ displejem a natáčející v rozlišení až Full HD 1920 x 1080 (interpolované). Kromě Full HD lze zvolit HD a VGA rozlišení. Kamera je vybavena řadou funkcí jako jsou například webkamera, detekce pohybu, G-Senzorem, nahrávání ve smyčce, širokým zorným úhlem 120° anebo možností ručního uzamčení záběru. Vícejazyčné menu včetně češtiny. Kamera začne sama natáčet ihned po nastartování. Napájení kamery integrované přímo v držáku. Rozlišení fotografií až 5 MPx. Formát JPG. Podpora micro SD karet do velikosti až 32 G. Rozhraní mini USB. Kompatibilní s OS Windows a Mac.

Technické parametry

Skutečné rozlišení:

1280 x 720

Rozhraní:

USB 2.0

Parametry

Rozhraní:

USB 2.0

Skutečné rozlišení:

1280 x 720

Interpolované rozlišení:

1920x1080

Možnosti záznamu

Záznam videa:

Ano

Fyzické charakteristiky

Barva:

Černá

Šířka [mm]:

35

Výška [mm]:

45

Hloubka [mm]:

45

Hmotnost [g]:

40

Další informace

Výrobce:
BML

Výrobce Bml
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1920x1080 px

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BML dCam4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Čtečky elektronických knih, Notebooky - náhradní díly.