HP HD 3300

Cena produktu HP HD 3300 není známa.

 

Popis produktu HP HD 3300: Parametry Rozhraní: USB 2.0 Skutečné rozlišení: 1280 x 720 Effective Pixels [MP]: 0,9 Možnosti záznamu Záznam vid...  Více informací


HP HD 3300 - popis

Parametry
Rozhraní: USB 2.0

Skutečné rozlišení: 1280 x 720

Effective Pixels [MP]: 0,9

Možnosti záznamu
Záznam videa: Ano

Záznam hlasu: Ano

Webová kamera HP HD 3300 (Martin) nabízí vynikající výkon HD rozlišení, mnoho zábavných funkcí a exkluzivní komunikační schopnosti. Tato webová kamera je kompatibilní s většinou služeb zprostředkujících videohovory a součástí je bezplatná 3směrná videokomunikace.
Webkamera HD 3300 nabízí širokoúhlý obraz s poměrem stran 16:9 a rozlišení HD 720P s automatickým zaostřováním. Je ideálním
řešením pro natáčení videí na službu YouTube, konverzaci, blogy, fotografování a posílání
e-mailů. Díky funkcím automatického zaostření a expozice zůstává obraz neustále ostrý a barvy přesné. Technologie HP TrueVision automaticky přizpůsobuje snímání měnícím se světelným podmínkám. O kvalitní zvuk se pak stará směrový mikrofon potlačující hluk na pozadí.
Dodávaný software HP Vám umožní uchovat všechny kontakty pro videohovory na jednom
místě. S funkcí sdílení plochy mohou přátelé prohlížet fotografie, videa, dokumenty a mnohem více. K dispozici je také možnost odeslání obsahu do sociálních sítí jediným klikem myši. Univerzální spona umožňuje uchytit kameru téměř kdekoli. Možnost otočení o 360° a naklonění o 30° dovoluje kameru přizpůsobit vašim potřebám.

Výrobce Hewlett-Packard
Rozlišení
Informace o parametru Rozlišení
1280x720 px

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP HD 3300 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Čtečky elektronických knih, All-in-one PC.